з яким прискоренням має рухатись локомотив , шоб на шляху 250 м збільшиьи швидкість від 36 до54

км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Кирилл.

v1=10 м/с     v2=15 м/с     s=250 м    a=?

===

s=(v2²-v1²)/(2*a) -----> a=(v2²-v1²)/(2*s)=(15²-10²)/(2*250)=0.25 м/с²

============================