автомобіль рухається на повороті дороги,який являє собою половину дуги кола радіусом 20 м .

Визначте шлях і модуль переміщення автомобіля за час повороту. І як записати дано.

Ответы на вопрос

Отвечает Скипальская Виктория.

Дано: R = 20 м

Найти: S - ?, Δr - ?

S = L / 2 = 2 * π * R / 2 = π * R = 3,14 * 20 м = 62,8 м - пройденный путь

Модуль перемещения равен диаметру круга или 2 радиусам

Δr = 2* R = 2 * 20 м = 40 м