автомобіль рухається на повороті дороги,який являє собою половину дуги кола радіусом 20 м .

Визначте шлях і модуль переміщення автомобіля за час повороту

Ответы на вопрос

Отвечает Брайловский Виктор.

Шлях дорівнює половині довжини кола, а саме   π * R = 20 * π ≈ 62,83 м.

Молдуль переміщення дорівнює діаметру кола, тобто  2 * 20 = 40 м.