Автомобіль рухається на повороті дороги, який являє собою чверть дуги кола радіусом 20 метрів.

Визначте шлях і модуль переміщення автомобіля за час повороту

Ответы на вопрос

Отвечает Колтунова Валерия.

S = 1/4 * 2*π*R = 1/4 * 2 * 3,14 * 20 м = 31,4 м - пройденный путь

Δr = √(R² + R²) = √((20 м)² + (20 м)²) ≈ 28,3 м - перемещение