З якою швидкістю автомобіль має проходити середину випуклого містка R=50м.,щоб доцентрове

прискорення дорівнювало прискоренню вільного падіння

Ответы на вопрос

Отвечает Серикбек Сапар.

v²/R=g

v=√(g*R)=√(10*50)=22.36 м/с   (≈80 км/ч)

===============================