Тіло, яке було кинуте з поверхні землі вертикально вгору, впало через 6 с. На яку максимальну

висоту воно піднялось?

Ответы на вопрос

Отвечает Маньков Кирилл.

Підйом триває 3 с. Для цієї ділянки траєкторії кінцева швидкість v = 0 м/с.

v = v₀ - gt; v₀ = v + gt = 0 + 10 · 3 = 30 м/с.

h = 0,5(v + v₀)t = 0,5(0 + 30)·3 = 45 м

Відповідь: 45 м.