Допоможіть будь ласка. Швидкість тіла виражається формулою v=2,5+0,2t. Знайти переміщення тіла

через 20 с від початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Миронович Константин.

x(t)=0+2.5*t+0.2*t²/2

x=2.5*20+0.2*20²/2=90 м

==============================

Отвечает Всеволодов Никодим.

V=Vo+a*t; V=2,5+0,2*t; ⇒  Vo=2,5 м/с; а=0,2 м/с²; t=20 c; S - ?

S=Vo*t+a*t²/2=2,5*20+0,2*400/2=50+40=90 м - это ответ.