Сталевий дріт тягнуть з обох боків з силами 50 кН. При цьому він видовжується на 1 мм. Визначити

жорсткість дроту. Рішення будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Клонина Алёна.

F = 50 H

Δ = 1 мм = 0,001 м

k - ?

F = kΔ

k = F/Δ

k = 50/0,001 = 50 000 Н/м