Визначте глибину ущелини, якщо камiнь падаючи без початковоï швидкостi досягнув ïï дна за 6 секунд


Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Анна.

h =  \frac{g {t}^{2} }{2}  =  \frac{9.8 \times  {6}^{2} }{2}  = 176.4
ответ : h = 176,4 м.