На скільки градусів охолоне 300г льоду , якщо він при цьому відддає 5,2 кДж теплоти ?


Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Надежда.

Q=cmt

t=Q/cm

t=5200/2100*0.3= 8 C*