Яка Кількість теплоти віділіться при остігані цегляна каміну масою 1200 кілограм від 80 градусов до

20 градосув

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Даша.

А формула Q = cm(t1-t2)

t1 = 80 град.

t2 = 20 град.

m = 1200 кг

с(цегли) = 880 Дж/кг*К

А значит что Q = 880*1200*(80-20) = 63360000 Дж (наверное с минусом)