Використовуючи Періодичну систему, визначте молярні маси водню (Н2), метану (СН4), вуглекислого

газу (СО2): 1 бал

Ответы на вопрос

Отвечает Asimova Agata.

Mr(H2)=1*2=2

Mr(CH4)=12+1*4=16

Mr(CO2)=12+16*2=44