першу половину часу їзди машина рухається зі швидкістю 60 км/год а решту часу зі швидкісю

70км/год.знайдіть середню швидкість руху машини

Ответы на вопрос

Отвечает Феєр Еріка.

V(сер)=(V1+V2)/2;

V(cep)=(60+70)/2=65км/год