першу половину часу їзди машина рухається зі швидкістю 600 км/год а решту часу зі швидкісю

800км/год.знайдіть середню швид...

Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Милена.

V(cep)=(V1+V2)/2;

V(cep)=(600+800)/2=700 км/год