ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДО ЗАВТРА,ДАМ 30 БАЛЛОВ Ұзындығы 8 см,ені 4 см,қалындығы 2 см алтын кесегінің

массасын анықтандар.Алтын судан 19,3 есе тығызырақ

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

l = 8 см, d = 4 см, h = 2 см, ρ(Au) = 19,3 * ρ(H₂O), ρ(H₂O) = 1,0 г/см³

V = l * d * h = 8 см * 4 см * 2 см = 64 см³

ρ(Au) = 19,3 * 1,0 г/см³ = 19,3 г/см³

m = ρ(Au) * V = 19,3 г/см³ * 64 см³ ≈ 1235 г