Через який час після початку аварійного гальмування зупиниться автобус, що рухається зі швидкість

15 м/с, якщо коефіцієнт тертя під час аварійного гальмування дорівняє 0, 3?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Руслан.

V=Vo-at; V=0; Vo=at=15; t=15/a

Fтр=μ*mg=0,3*10*m=3m

Fтр=ma; ⇒ 3m=ma; a=3 м/с²;

t=15/a=15/3=5 c - время торможения.



Отвечает Налбандян Карина.

дано Vоx=15 м\с    Vx=0    k=0.3     t- ?

ax=Fx\m=-kmg\m=-0,3*1==-3 м\с2

t=-Vоx\ax=-15\-3=5 с

Ответ t=5 с