Помогите!!ПОЖАЛУЙСТА. Хочу екстремальних почуттів -одного разу сказав собі я для цього вирішив

зайнятись бодіджампінгом. після одного зі стрибків я почав коливатися з амплітудою 31,4 м протягом 31,4 с і здійснив 10 повних коливань на елостичному мотузі.везначте середню швидкість мого руху з верхньої точки до нижньої під час цих коливань

Ответы на вопрос

Отвечает Каширкіна Катя.

Время одного полного колебания ΔT₁ = 31,4 с / 10 = 3,14 с - это период.

За пол периода (t = 3,14 с / 2 = 1,57 с) ты пролетел две амплитуды S = 31,4 м * 2 = 62,8 м

Вычислим среднюю скорость: <v> = S / t = 62,8 м / 1,57 с = 40,0 м/с = 144 км/ч