Щоб мідний дріт не заплутався, Петрик вирішив намотати його на круглий олівець в один ряд. На

олівці виявилося 50 витків дроту.Оцінивши діаметр олівця у 6 мм ,а дроту у 0,5 мм він почав визначати довжину та об'єм дроту .Допоможіть талановитій дитині.Відповідь подайте у СІ

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Віталік.

Довжина дротини: lд=N*Pi*Do=50*3.14*0.006=0.942 (м)

Об'єм дротини: V=Pi*lд*Dд^2/4=3.14*0.942*0.0005/4=0.00074 (м^3)