Обчисліть роботу сили тяги автомобіля під час його переміщення на 20км, якщо сила тяги дорівнює 18кН


Ответы на вопрос

Отвечает Тареев Леша.

A = F * S = 18000 Н * 20000 м = 360000000 Дж = 360 МДж