Сила струму в котушці 3А.коли котушку замкнули наеоротко у ній виділилась кількість теплоти

0.9.якою є індуктивність котушки? Поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

W=L·I²/2

L = 2·W / I² = 2·0,9·/ 3² = 0,2 Гн