Допоможіть сила струму в котушці дорівнювала 3А коли котушку замкнули накоротко у ній виділилася

кількість теплоти 0.9 Дж якою є індуктивність котушки​Вже не потрібно)

Ответы на вопрос

Отвечает Войчик Алінка.

I=3 A    Q=0.9 Дж    L=?

===

Q=L*I²/2

L=2*Q/I²=2*0.9/9=0.2 Гн

============================