1 автомобіль рухаючись зі швидкістю 12м /с протягом 10 сек пройшов такий самий шлях що другий за 15

сек яка швидкість 2 автомобіля якщо обидва рухались рівномірно

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Анжелика.

дано S1=S2    V1=12 м\с   t1=12с      t2=15с    V2-?


так как S1=S2

V2*t2=V1*t1

V2=V1*t1\t2=12*10\15=8 м\с