Перший автомобіль рухався рівномірно зі швидкістю 30 м/с, протягом 50 с пройшов такий самий

шлях,який пройшов другий автомобіль за 24 с. Визначте швидкість другого автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Керимова Адина.
1. Обчислимо шлях, пройдений обома автомобілями. 30*50=1500м.
2. За формолую S=V*t можемо з'ясувати, що v=S:t=1500:24=62,5 м/с
Вiдповiдь: швидкість другого автомобіля дорівнює 62,5 м/с