Свічку яка розміщена на відстані 0,4 м. від плоского дзеркала . Починають рівномірно переміщувати

від нього зі швидкістю 1 см/с . Визначте відстань між свічкою і зображенням через 5 секунд руху та швидкість руху зображення відносно свічки .

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенков Илья.

швидкість зображення відносно свічки в два рази більш за швидкість руху свічки відносно дзеркала:

v=1см/с * 2 = 2см/с=0,02м/с

спочатку свічка знаходиться від зображення на відстанні 0,4*2м=0,8м

через 5 секунд вона знаходиться від зображення на відстані:

d=d₀+vt=0,8м + 0,02 м/с * 5с=0.9м