З якою середньою швидкистю рухався автомобиль , якщо за 20 хвилин вин проихав по вулицях миста 12

километрив? Чому в цьому рази кажемо про середню швидкисть автомобиля?

Ответы на вопрос

Отвечает Естафьева Соня.

v(сер)=s/t=12000м/1200с=10 м/с

Кажемо про середню швидкість автомобіль тому, що автомобіль рухається нерівномірно та непрямолінійно, і таким чином, миттєва швидкість автомобілю в кожий момент часу різна.