ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ!!!!! ФИЗИКА!!!!!!!! Першу половину часу польоту литак рухався зи

швидкистю 600км/год,а решту часу-зи швидкистю 800км/год. Знайдить середню швидкисть руху литака

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

700км/год

Объяснение:

1)600+800=1400(км/год) сума швидкості літака

2)1400:2 =700(км/год) середня швидкість літака