Швидкість руху літака дорівнює 720 км/год. протягом 5 хв літак долає шлях


Ответы на вопрос

Отвечает Коргун Данил.

Дано: V=720 км/ч=720*1000 м/3600 с=200 м/с; t=5 мин=300 с; S - ?

S=V*t=200*300=60 000 м=60 км

ИЛИ

5 мин в 12 раз меньше часа

S=720 км:12=60 км.