Визначте енергію магнітного поля котушки індкетивністю 1,5Гн, сила струму в якій дорівнює 6А


Ответы на вопрос

Отвечает Суглобов Никита.

W=\dfrac{LI^2}{2}=\dfrac{1.5\times 6^2}{2}=27 Дж — энергия магнитного поля