Індуктивність котушки 0,1 мГн. При якому струмові енергія магнітного поля 98мкДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Святослав.

Дано: W=98 мкДж = 98*10 ⁻⁶ Дж, L=0.1 мГн  =0,1*10⁻³ Гн

Знайти: І-?

Розв'язання: W = (LI²)/2

I=  І=\sqrt{\frac{2*W}{L} }

I=І=\sqrt{\frac{2*98*10-6}{0.0001} }= 14*10⁻⁵ (A)

Відповідь: 14*10⁻⁵ A