Платформа масою 10 т рухається зі швидкістю 2 м/с. Її наздоганяє друга платформа масою 15т, що

рухається зі швидкістю 3м/с. Якою буде швидкість цих платформ після удару? Удар вважати не пружним.

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Маша.

Поскольку неупругий, то по закону сохранения импульса (p=mv) системы уравнение до и после: m1*v1+m2*v2= (m1+m2)*v, подставим значения 10*10³*2+15*10³*3=(10+15)*10³*v, откуда искомая v=65/25=2.6м/с -ответ