Яка оптична сила і фокусна відстань лінзи, якщо віддаль від предмета до лінзи 40 см,а віддаль від

лінзи до екрана ,на якому одержано чітке зображення предмета дорівнює 80 см?яке це зображення?Де знаходиться предмет!

Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Дмитрий.

дано   d=40 см   f=80 см   F- ?    Г- ?

1/F=1/d +1/f=1/40 +1/80= 3/80

F=80/3=26.67 см

значит предмет находится между F и 2*F

Г=f/d=2

Изображение увеличенное, действительно ( обратное)