під час переміщення заряду між точками з різницею потенціалів 5 кВ поле виконали роботу 12 мкДж.

чому дорівнює заряд

Ответы на вопрос

Отвечает Кочерова Мария.

A=q*U   q=A/U=12*10^-3/5*10^3=2,4*10^-6 Кл