Куля, яка має масу 50 г рухається зі швидкістю 300 м/с пробиває дерев'яний брусок, маса якого

становить 500 г, і летить далі зі швидкістю 100 м/с. З якою швидкістю рухатиметься брусок?

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Імпульс кулі р1=mV=0.05кг*300м/с=15кг*м/с, пробивши брусок імпульс кулі дорівнює: р1.1=0.05кг*100м/с=5кг*м/с,

енергія,що дісталась бруску дорівнює: p2=10кг*м/с, знайдемо швидкість бруска V2=p2/m2=10/0.5кг=20м/с...