Визначити ємність конденсатора , опір якого в колі змінного струму частотою 50 гц дорівнює 10^3 Oм


Ответы на вопрос

Отвечает Масалимова Замира.

Rc=1/w*C=1/2*pi*v*C   C=1/2*pi*v*R

C=1/6,28*50*10^3=3*10^-6 Ф