Яку кількість теплоти випромінює провідник опором 50 Ом за 15 хвилин при силі струму в ньому 3 А?


Ответы на вопрос

Отвечает Петреній Віра.

Дано:

R = 50 Ом

t = 15 хв = 15 * 60 = 600 + 300 = 900 (с)

I = 3A

Q - ?

Розв'язок

По закону Джоуля - Ленца:

Q = I²Rt

Підставляємо:

Q = 3 * 3 * 50 * 900 = 9 * 900 * 50 = 81 * 5000 = 405000

[Q] = А * А * В/А * с = A * B * c = Вт * с = Дж

Відповідь: 405000 Дж