Конденсатор ємністю 10(-6)(степені)Ф увімкнений в коло змінного струмуз частотою 50 Гц. Визначити

ємкісний опір конденсатора??????

Ответы на вопрос

Отвечает Маликова Нурайна.

Rc=1/w*C=1/2*pi*v*C=1/6,28*50*10^-6=3,18*10^3 Ом