Який ККД теплового двигуна,якщо для виконання корисної роботи 80МДж необхідно спалити 20 кг

кам‘яного вугілля???!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцова Настя.

m=20кг

Акор=80МДж

η -?


η =A/Q

Q=qm=25*20=500

η =80/500=0.16=16%

Відповід : 16%