35 балов!!! Два туристи переносять рюкзак, підвішений до жердини завдовжки 1.5 метри. Де потрібно

підвісити рюкзак, який має масу 20 кг, щоб сила дії на одного туриста була у 2 раи більшою, ніж на другого? Вагою жердини знехтуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Калила Айко.

дано F2=2*F1    L=1,5м     x- ?

F1*x=F2*(L-x)

x*F1=2*F1(L-x)

x=2L-2x

x=2L\3=3\3=1м

ответ на расстоянии 1 м от одного края и 0,5 м от другого