Яка внутрішня енергія 20 молей одноатомного газу при темперпатурі 13 градусів цельсія?


Ответы на вопрос

Отвечает Лешків Юра.

Все задачи >

v=20 моль

T=13c= 286К

U=3/2VRT=3/2*20моль*8.31 дж/моль*K*286K=71299,8(7.1 * 10^4) ДЖ