Довжина пружини дорівнює 12 см.Щоб зменшити довжину пружини до 8 см , потрібно прикласти силу 2.4

Н. Якою є жорсткість пружини?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Варя.
Fупр. = k*|∆X| = k*(|X-Xo|);
k = Fупр./(|Х-Хо|) = 2,4Н/(|0,08-0,12|)м = 2,4/0,04 = 60Н/м.