під час грози ви почули гуркіт грому через 8 с після спалаху блискавки.Чи можете ви за цими даними

визначити на якій відстані від вас іде гроза? швидкість поширення звуку в повітрі прийнято такою що дорівнює 340м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Баскаков Даниил.

дано V=340 м\с     t=8c     L- ?



L=V*t=340*8=2720 м=2,72 км

Отвечает Самусев Алексей.

А якщо спробувати 340*8=2720м? Але я не впевнений