Під час зливи перехожий почув гуркіт грому через 8 с після спалаху блискавки. На якій відстані від

перехожого йде злива? Швидкість звуку в повітрі 340м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Шлях S за який звук грому проходить за 8 с: S=V*t=340*8=2720 м  (2 км 720 м)