яка кількість теплоти необхідна для перетворення ефіру масою 15 кг у пару? ефір взято за

температури кипіння.

Ответы на вопрос

Отвечает Пивкин Рома.

L = 0.4 * 10^6 Дж/кг (удел.парообразование)

Q=L*m = 400000 Дж/кг * 15 кг = 6000000 Дж = 6МДж