Яку роботу треба виконати, щоб підняти вантаж масою 100 г на висоту 3м?


Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеев Богдан.
M=100 г = 0.1 кг
A = F*S = m*g*h = 0.1*10*3=3 Дж