Снаряд масою 20 кг летить горизонтально уздовж залізничної колії зі швидкістю 500 м/с, влучає у

вагон з піском масою 10 т і застряє в ньому. Визначити швидкість вагона, якщо він рухався зі швидкістю 18 км/год назустріч снаряду?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Костя.
18 км \ ч = 5 м \ с
m1v1 - m2v2 = v ( m1 + m2 )
v = m1v1 - m2v2 \ m1 + m2
v = 20 * 500 - 10 000 * 5 \ 20 + 10 000 = 10 000 - 50 000 \ 10 020 = - 4 м \ с