Коливальний контур складається з котушки індуктивністю 500 мкгн і повітряного конденсатора змінної

ємності. відстань між пластинами конденсатора дорівнює 0,15 мм, площа перекриття пластин можна змінювати від 5 см до 20 см . на яку частоту можна настроїти даний контур?

Ответы на вопрос

Отвечает Angil Jefry.

L=500*10^{-6}\\\\d=0,15mm=0,00015m\\\\S_1=0,05m\\\\S_2=0,2m\\\\\nu_1-?\\\nu_2-?\\\\\\T=2\pi\sqrt{LC} => \nu=\frac{1}{2\pi\sqrt{LC} } \\\\C_1=\frac{E*E_0*S}{D}=\frac{8,85*10^{-12}*0,05}{0,00015m}\approx2,95*10^{-9}\\\\C_2=\frac{8,85*10^{-12}*0,2}{0,00015}\approx1,18*10^{-8}\\\\\\\nu_1=\frac{1}{2*3,14*\sqrt{500*10^{-6}*2,95*10^{-9}} }\approx131046\\\\\nu_2=\frac{1}{2*3,14\sqrt{500*10^{-6}*1,18*10^{-8}} }\approx65523\\\\\\65523

На такую частота можно настроить контур.