Помогите срочно НАДО ЗА ЄТО ЗАДАНИЕ Я ДАЮ 40 БАЛОВ. Двигун що працює на природному газі має

потужність 440 кВт. За який час у двигуна згорає 0,5 кг палива якщо ККД двигуна становить 40%))))

Ответы на вопрос

Отвечает Саликова Алина.

кпд=N*t/q*m     t=кпд*q*m/N=0,4*4,4*10^7*0,5/440*10^3=20 c