Укажіть , який шлях проходить тіло за 4 с , якщо воно здійснює коливальний рух із періодом 2 с і

амплітудою 16 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Люба.

t=4 c    T=2 c    A=16 см   s=?

===

За период Т проходит

s1=4*A

Число колебаний

n=t/T

s=n*s1=t*4*A/T=4*4*16/2=128 см

================================