Визначити електрорушійну силу, якщо під час електролізу сірчанокислого цинку на катоді за 50 хв

виділилось 2,04 г цинку. Опір розчину = 1,8 Ом, а напруга на ванні = 4,2 Вт.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Дима.

m=m0*N=Mr/Na*q/(2*e) =k*q

k=34*10^-8 кг/Кл (эл.хим. эквивалент для цинка)

q = m/k

I=q/t=m/(k*t)=0,00204/(34*10^-8*50*60) А = 2А

U=E+I*R

E=U-I*R=4,2-2*1,8 В = 0,6 В