З якою силою взаємодіють заряди q1= 2НКл; q2= 3НКл, що знаходяться на відстані r=0,2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Малакуцко София.

F=k*q1*q12/R^2=9*10^9*2*10^-9*3*10^-9/4*10^-6=13,5*10^-3 H